Opublikowano:

Piszą o nas.

Szanowni Państwo zachęcam do ciekawej lektury w której jest wzmianka o nas.

https://www.pkt.pl/artykul/dluga-historia-opowiedziana-w-kilku-slowach-krawiectwo-28824?token=fdd427cfda1ad2d29b2c65281c4e0f13

oraz

https://www.biznesfinder.pl/poradnik/moda-i-styl/najnowsze-trendy-w-modzie-slubnej-28825?token=fdd427cfda1ad2d29b2c65281c4e0f13

 

Opublikowano:

Szanowni Państwo. Obecnie jestem zmuszona zrobić przerwę w funkcjonowaniu sklepu, ponieważ wiąże to się z chwilowym moim wyjazdem. Sklep otwarty będzie od początku września b.r. Jednoczesnie informuję, ze jeśli by Państwo zechcieli uzyskać jakieś informacje o sklepie i jego usłudze, to proszę pisać emaile lub dzwonić. Przepraszam za trudności. Pozdrawiam, Ewa

Opublikowano:

Poproszę Państwa o komentarze.

Szanowni Państwo, jeśli jesteście zainteresowani moimi pracami, to z chęcią i z przyjemnością przyjęłabym od Państwa ocenę, czy podobają się lub swoje uwagi co do danego produktu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Następne prace są w przygotowaniach do publikacji na stronie.

Obecnie zajmuję się szydełkowaniem i dzierganiem na drutach oraz przyjmuję nowe zlecenia do szycia. Szyję, szyję, szyję…

Opublikowano:

Ważna informacja dotycząca realizacji zamówień

 

Realizacja zamówień od 29.04.2019.

 

Na wszelkie Państwa zapytania odpowiadam emailem oraz telefonicznie lub przez facebooka. 

 

 

       Sklep internetowy jest do Państwa dyspozycji, jak również strona internetowa jest sukcesywnie uzupełniana o nowe projekty, które mogą Państwu umożliwić zakup jak i zamówienie wybranego przez siebie towaru.           Jest możliwość wypożyczenia danego modelu na czas określony indywidualnym zapotrzebowaniem. 

       Jeśli zajdzie taka potrzeba, klient może zaproponować własny projekt do realizacji w mojej pracowni lub istnieje możliwość modyfikacji danego projektu z mojej pracowni w/g uznania klienta, pod indywidualne zamówienie.

      Projekt taki nie podlega zwrotowi, czy reklamacji – jedynie wtedy jeśli byłby wadliwie wykonany. 

      Dane kontaktowe odnajdą Państwo tu, czyli na zakładce „Kontakt”.                    Dziękuje za zainteresowanie moją ofertą i zachęcam do regularnego odwiedzania tej strony i sklepu.

       Czas od momentu zamówienia do momentu kupna danego egzemplarza może wynosić od zaraz do 30 dni roboczych, plus czas doręczenia wysyłki przez serwis kurierski.

Zależne to jest od tego, czy dany produkt jest na stanie sklepu lub czy dodatkowy podobny jest w magazynie.

Zależne jest również od kolejności zamówień oraz od zapasów magazynowych pasmanteryjnych.

        Waga produktu, standartowo podaję ok 1 kg.

       W koszt wysyłki wliczone jest opakowanie.

Zakup wysyłkowy przez Państwo większej ilości produktów może mieć nieznaczny wpływ na koszt związany z taką wysyłką.

Zakupu można dokonać osobiście w mojej pracowni, po uprzednim zaanonsowaniu się telefonicznie.

Zapraszam serdecznie.

Następne nowe projekty będą umieszczone na stronie sklepu już niebawem. Nowe egzemplarze będą wykonane w różnych kolorach.